Vypracuj zadania pre spoločnosti Danone či P&G a VYHRAJ!

Baví ťa svet marketingu a predaja? Chceš sa neustále zlepšovať a aplikovať svoje doteraz získané teoretické vedomosti priamo do praxe? Slovenské združenie pre značkové výrobky (SZZV) v spolupráci s FMK UCM si pre teba pripravili súťaž o praktické ceny! Stačí ak vypracuješ individuálne zadania a pomôžeš  výrobkom značiek Danone či P&G dosiahnuť ciele spoločnosti a spokojnosť zákazníka.  

Slovenské združenie pre značkové výrobky je dobrovoľné združenie výrobcov a distribútorov rýchloobrátkových značkových výrobkov v oblastiach, ktoré ovplyvňujú výrobu, uvedenie na trh, distribúciu a predaj značkových výrobkov na Slovensku. Združenie je členom viacerých svetových a európskych priemyselných združení a asociácií, medzi ktoré patrí aj EUROPEN. 

Spolupráca združenia (SZZV) a FMK trvá od roku 2020. Počas dvoch rokoch úspešne zrealizovali niekoľko podnetných a zaujímavých workshopov, kde svoje skúsenosti z praxe prezentovali viacerí členovia združenia. Po dvoch ročníkoch, kedy sa študenti mohli zapájať do riešenia zadaní v tímoch, majú tentokrát priestor zapojiť sa aj do zaujímavých individuálnych riešení.  Aktuálne môžu študenti pracovať na zadaniach spoločností Danone a Procter & Gamble.

ZADANIE Č. 1: Budovanie povedomia o flexitariánstve v spojení so značkou Alpro

Na základe prieskumu spoločnosti Danone vyplynulo, že povedomie o flexitariánstve, či aplikácia tohto stravovacieho režimu do praxe, je na Slovensku veľmi nízka. Zadaním je zvrátiť túto situáciu a vytvoriť kampaň smerovanú na spotrebiteľa budujúcu povedomie o flexitariánstve: dopad na zdravie človeka aj na zdravie planéty. Prepojenie vzdelávacej kampane so značkou Alpro s jej širokým portfóliom produktov z rôznorodých ingrediencií ako aj vlajkovou loďou flexitariánstva u nás i vo svete.

Case Study – Danone Alpro

ZADANIE Č. 2: P&G – Jar Naturals

Ste sales manažérom zodpovedným za zákazníka, ktorý pôsobí na Slovenskom trhu. Pripravte si vlastný koncept predaja, aby ste dosiahli očakávania/ciele spoločnosti definované nižšie v prezentácií a splnili ste potreby zákazníka.

Case Study- Procter & Gamble
Jar Naturals

Deadline na prihlásenie: 19.12.2022
Deadline na vypracovanie zadania: 31.1.2023
Vyhodnotenie zadaní: 15.2.2023
Kontaktná osoba: Ing. Renáta Miklenčičová PhD.
E-mail: renata.miklencicova(at)ucm.sk

Najlepšie zadania získajú hodnotné balíčky produktov od spoločností, ktoré zastrešuje SZZV.

Udalosť bola ukončená.

Dátum

dec 19 2022 - jan 31 2023
Expired!
Kategória

Pridaj komentár